تحلیل و بررسی

تحلیل شیبا | تحلیل تکنیکال شیبا SHIB

تحلیل شیبا | تحلیل تکنیکال شیبا Shib

تحلیل شیبا | تحلیل تکنیکال شیبا SHIB

تحلیل شیبا ، تحلیل تکنیکال شیبا 30 بهمن 1401 : در تایم روزانه شیبا یک واگرایی منفی (نشان از ضعیف شدن روند صعودی) دارد. در تایم فریم چهار ساعته شیبا در حال حاضر در محدوده حمایتی (11950 – 12350) تا محدوده مقاومتی (14670 – 15350) در نوسان میباشد که سقف و کف آن می توان خرید و فروش انجام داد. در صورت شکست سقف قبلی اشاره شده محدوده مهمتر از آن (18000 – 20750) مقاومت جدی می باشد که در صورت تایید شکست حرکت صعودی خوبی را شاهد خواهیم بود.

تحلیل شیبا | تحلیل تکنیکال شیبا Shib
تحلیل شیبا | تحلیل تکنیکال شیبا Shib

4.6/5 - (140 امتیاز)

نظر (4)

 1. جیران

  سلام. سپاس از سایت خوبتون. ببخشید به نظرتون به شیبا امیدی هست؟ دوباره بازار برمیگرده؟ من ماشینم را فروختمو و شیبا رو 60 خریدم، بالا هم رفت نفروختم. الان تو ضرر بدی هستم. اگه ماشینمو داشتم خیلی ….

  1. سلام و عرض ادب. ممنون از حضور شما بزرگوار
   ارز شیبا طرفداران زیادی دارد و یکی از ویژگی های یک ارز، همین جامعه آن می باشد. بازار انشالله از سال 2024 شروع به رشد می کند. شما ارز شیبا را تقریبا در نزدیکیهای سقف آن خریداری کرده اید. بدانید برای وارد شدن به بازارهای مالی حتما از افراد کارشناس آن حوزه باید کمک بگیرید. در این سایت از آموزش های رایگان ما می توانید استفاده کنید تا برای بولران بعدی آمادگی کسب کنید.

 2. نیکبخت

  سلام میشه بگید ارزهای صرافی شیبا خوبه بخریمشون؟

  1. سلام و عرض ادب. همیشه وقتی می خواهید ارزی را هولد کنید باید چندین معیار را در نظر بگیرید، به نظرم خود شیبا به خاطر کامیونیتی زیادش بهتره نسبت به بقیه ارزهاش.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *