آموزش ارز دیجیتال و فارکس

نات کوین (Notcoin) چیست؟ راهنمای کامل ثبت نام و ماین توکن NOT

نات کوین چیست؟

نات کوین (Notcoin) چیست؟ راهنمای کامل ثبت نام و ماین توکن NOT

در حال حاضر، بسیاری از علاقه‌مندان تمایل دارند درباره Notcoin (نات کوین) و دلایل محبوبیت آن بیشتر بدانند. این پروژه که در پلتفرم پیام‌رسان تلگرام شروع به فعالیت کرده است، در مدت کوتاهی توانسته است توجه زیادی جلب کرده و بیش از ۱۰ میلیون کاربر را به خود جلب کند.

در این مقاله از بینگ ایکس فارسی ، به پاسخگویی به سوالات اصلی می‌پردازیم. ابتدا، توضیح می‌دهیم که نات کوین چیست و چگونه عمل می‌کند. سپس به بررسی اعتبار این پروژه می‌پردازیم و نحوه‌ی خرید و فروش آن را بررسی می‌کنیم. در نهایت، به راهکارهای دریافت بیشتر Notcoin نیز اشاره می‌کنیم.

نات کوین به عنوان یک میم کوین

نات کوین به عنوان یک میم کوین شناخته می‌شود؛ به این معنا که این ارز دیجیتال از طریق یک شوخی یا میم (Meme) به وجود آمده است. این ممکن است هیچ کاربرد خاصی نداشته باشد، اما به دلیل حمایت و تعامل افراد، به رشد و محبوبیت پیدا کرده است.

اگر شما هم به دنبال اطلاعات بیشتر درباره Notcoin هستید و می‌خواهید بفهمید چگونه می‌توانید در این پروژه شرکت کنید یا نات کوین‌های بیشتری دریافت کنید، این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

بازی نات کوین تلگرام

بازی نات کوین تلگرام، یکی از جدیدترین و محبوب ‌ترین بازی‌های بلاک چین در بازار است. در چندین سال گذشته، بازار بازی‌ها به ارزش یک میلیارد دلاری نیز شاهد حضور فعال توسعه‌دهندگان بلاک چین بوده و در حال حاضر ده‌ها بازی مبتنی بر این فناوری وارد بازار شده‌اند. این بازی‌ها، علاوه بر ارائه سرگرمی برای کاربران، با ارائه توکن‌های بومی و پاداش‌های غیرمتمرکز (NFT)، فرصتی برای کسب درآمد نیز فراهم کرده‌اند و به عنوان بازی‌های P2E یا پلی تو ارن شناخته می‌شوند.

با ورود تازه‌ترین و محبوب‌ترین بازی بلاک چینی، نات کوین، به بازار، در عرض چند روز توانسته است توجه میلیون‌ها کاربر تلگرام را به خود جلب کند. این بازی به عنوان یک بازی کلیکی روی تلگرام عمل می‌کند، که با هر کلیک یا ضربه به صفحه، به بازیکنان سکه اختصاص می‌دهد. سیستم پاداش جذاب این بازی باعث می‌شود کاربران به دنیای هیجان‌انگیز و نوآورانه‌ای که بازی نات کوین ارائه می‌دهد، جلب شوند و به صورت فعال در آن شرکت کنند.

با توجه به روند رو به افزایش بازی‌های P2E و ادغام آن با تکنولوژی بلاک چین، نات کوین به عنوان یک نمونه موفق و جذاب در این دسته از بازی‌ها محسوب می‌شود. این بازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توانسته است جای خود را در دل میلیون‌ها کاربر تلگرامی باز کند.

تاریخچه نات‌ کوین

نات‌کوین (Notcoin) یک پروژه جدید در دنیای ارزهای دیجیتال است که در کنفرانس TON دبی در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ معرفی شد. این پروژه توسط تیمی ماهر در زمینه ارزهای دیجیتال و میم‌کوین‌ها ایجاد شده و در حال حاضر به عنوان سریع‌ترین بازی در حال‌رشد تلگرام شناخته می‌شود.

در این بازی، با کلیک روی یک سکه در ربات تلگرامی notcoin_bot@، می‌توانید ارز Notcoin را دریافت کنید. بازیکنان می‌توانند با انجام تسک‌هایی مانند پیوستن به تیم‌ها (کانال‌های تلگرام و چت‌ها)، دعوت از دوستان و تکمیل وظایف، در بازی پیشرفت کنند.

در فاز آزمایشی، بیش از ۶۵۰ هزار نفر در این پروژه شرکت کرده‌اند و اکنون پروژه از حالت آزمایشی خارج شده است، به این معنا که شرکت در آن بدون هزینه‌ای امکان‌پذیر است. Notcoin یک میم‌کوین بدون نماد است که از حمایت کامل بنیاد TON برخوردار است.

بر اساس نقشه راه توسعه اکوسیستم TON، این بازی به عنوان بخشی از مسیر توسعه بلاک‌چین در نظر گرفته شده است. حتی گروه Community خود تلگرام با ۳۰۰ هزار مخاطب، ری‌پست و اسکواد خود را در این بازی ایجاد کرده‌اند، نشان از توجه و علاقه تیم TON و تلگرام به ترویج بازی دارد. با راه‌اندازی این بازی، سازندگان پلتفرم به نظر دارند تعداد کاربران اکوسیستم TON را افزایش داده و افراد جدید را با این اکوسیستم و برنامه‌های کاربردی آن آشنا کنند.

نام پروژه: نات‌کوین (Notcoin)

نماد: Notcoin

بلاک چین: شبکه تون

وایت پیپر پروژه: Notcoin Whitepaper

پشتوانه و ماهیت پروژه نات کوین

پروژه نات کوین، به گفته تیم تان (TON)، به عنوان یک میم کوین جدید در شبکه TON معرفی شده است. در حال حاضر، امکان به دست آوردن این کوین از طریق یک ربات تلگرامی وجود دارد، به این ترتیب که کاربران با ورود به یک ربات یا مینی اپلیکیشن تلگرامی و کلیک روی یک دکمه می‌توانند نات کوین دریافت کنند. با این حال، متفاوت از فرآیند معمول ماینینگ، تیم توسعه از اصطلاح ماینینگ برای توضیح فرآیند تولید نات کوین استفاده کرده است، اما این به نظر نمی‌رسد که تولید آن بر مبنای توان پردازشی و حل مسئله باشد.

این میم کوین تاکنون ارزش مادی ندارد و در پلتفرم‌های بزرگی مانند بایننس یا کوین مارکت کپ هنوز به عنوان یک توکن لیست نشده است. این مسئله نشان از این دارد که نات کوین تاکنون فقط در محیط بازی و ربات تلگرام حضور دارد و امکان خرید و فروش آن به صورت عمومی هنوز ممکن نیست.

شعار تیم نات کوین با عبارت «Notcoin is probably nothing» (نات کوین احتمالاً هیچی نیست) کمی مبهم است و هنوز مشخص نیست که آیا این پروژه به دنبال ارائه چیزی جدید در دنیای ارزهای دیجیتال است یا صرفاً برای سرگرمی و با هدف بازاریابی ایجاد شده است. اطلاعات مرتبط با نات کوین در حال حاضر از طریق کانال تلگرام یا حساب توییتر نات کوین و سایت بنیاد تان (TON) منتشر می‌شود، زیرا وب‌سایت رسمی، وایت‌پیپر یا نقشه راهی مشخصی وجود ندارد. این امور به نوعی از جذابیت و انتظار برای آینده این پروژه افزوده است.

نکات جالب درباره Notcoin

1. وایت پیپر بی‌محتوا: یکی از ویژگی‌های جالب Notcoin این است که وایت پیپر آن ۹ صفحه‌ای است، اما در آن هیچ متنی نوشته نشده و به‌طور کامل سفید است.

2. پیام آغازین مبهم: اولین پیامی که در ربات Notcoin نمایش داده می‌شود این است: «این ربات چه کاری انجام می‌دهد؟

3. تعلق به پنجمین تیم تلگرام: پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام، پنجمین تیم یا اسکواد Notcoin را در اختیار دارد. این تعلق نشان‌دهنده اهمیت و توجهی است که بنیان‌گذار یکی از پلتفرم‌های محبوب پیام‌رسان به چنین بازی کوینی می‌دهد.

4. برعکس تون کوین: نام و لوگوی Notcoin دقیقاً برعکس نام و لوگوی تون کوین (TON-NOT) است. این انتخاب نام به‌وضوح نشان‌دهنده تضاد و مختلف بودن Notcoin نسبت به تون کوین است.

5. فعالیت با حساب‌های چندگانه: بسیاری از بازیکنان Notcoin با چند حساب تلگرام در این ربات فعال هستند، که این موضوع ممکن است به اشتراک‌گذاری و جذب بیشترین تعداد کاربران توسط بازیکنان اشاره کند.

این نکات جالب نشان‌دهنده جوانب جذاب و متفاوت Notcoin در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال و بازی‌های مبتنی بر بلاک چین می‌باشند.

تیم سازنده و سرمایه‌گذاران Notcoin

تیم سازنده Notcoin به عنوان یک تیم ۱۰ نفره از توسعه‌دهندگان باتجربه زیر نام Open Builders فعالیت می‌کند. این تیم با بنیاد TON و لانچ پد آن یعنی TONstarter همکاری نزدیکی دارد و مدیرعامل آن ساشا پلوتوینوف (Sasha Plotounov) نام دارد که به عنوان مدیر‌عامل TONstarter نیز فعالیت می‌کند. سازندگان Notcoin اصلی‌ترین سرمایه‌گذاران اکوسیستم TON و TONstarter هستند و این سرمایه‌گذاران شامل افراد برجسته‌ای همچون:

1. پاول دورف (Pavel Durov): بنیان‌گذار تلگرام و TON که با کانال خود پنجمین تیم بزرگ این بازی را در اختیار دارد. حضور این فرد معنایی ویژه به پروژه می‌بخشد.

2. وی‌کی کوین (VK Coin): پروژه‌ای موفق در سال ۲۰۱۹ که از مفهوم مشابهی استفاده کرده و با جذب ۳۰ میلیون نفر به کمپین خود، توانسته است تجربه‌ای موفق ارائه دهد.

3. گروه Community خود تلگرام: با ۳۰۰ هزار مخاطب، این گروه بازی را ری‌پست و اسکواد خود را در آن ایجاد کرده است. حضور یک گروه بزرگ از افراد در این پروژه، ارتباط و تعامل بیشتر با جامعه را فراهم می‌کند.

این تنوع در سرمایه‌گذاران و همکاران Notcoin نشان‌دهنده تلاش جدی این پروژه برای جلب حمایت و مشارکت از افراد برجسته و اکوسیستم‌های مختلف است. این تعاملات نیز به نحوی به تقویت اعتبار و اهمیت Notcoin در دنیای ارزهای دیجیتال کمک کرده و انتظار می‌رود در طول زمان به رشد و توسعه پایداری دست یابد.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید

نحوه ثبت نام نات کوین و استخراج NotCoin

برای شروع بازی و ثبت نام نات کوین، نیازی به دانلود نرم افزار خاصی ندارید. تنها با یک حساب تلگرام، می‌توانید به بازی بپیوندید. فرایند ماین‌کردن Notcoin نیز بسیار ساده است و تنها از انگشتان دست و زمان کافی نیاز دارد. برای شروع، وارد ربات شوید و روی دکمه “START” کلیک کنید.

پس از آن، با ضربه‌زدن روی “How to play”، می‌توانید با روند بازی و قوانین آشنا شوید. همچنین، با انتخاب “Let’s go”، می‌توانید شروع به بازی کنید. در حین بازی، تنها کافی است روی سکه‌های موردنظر کلیک کنید، موشک‌ها را گرفته، از بوست‌ها بهره‌مند شوید و ماموریت‌های مختلف را تکمیل کنید.

نحوه ثبت نام نات کوین

لطفاً توجه داشته باشید که ربات Notcoin بر روی فورک‌های تلگرام مانند Telegam X یا Forkgram کار نمی‌کند. اولین پیامی که در ربات Notcoin تلگرام نمایش داده می‌شود، به شرح زیر است:

“این ربات چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ احتمالاً هیچ کاری.”

ماین نات کوین رایگان است و برای مدت کوتاهی شما را سرگرم می‌کند. اما توجه داشته باشید که این امکان فقط روی گوشی امکان‌پذیر است.

این توضیحات به شما این امکان را می‌دهد که به‌طور آسان و سرگرم‌کننده به دنیای Notcoin بپیوندید و از این بازی فراگیر و جذاب لذت ببرید.

اعتبار پروژه نات کوین در دنیای ارزهای دیجیتال

پروژه نات کوین، به نظر می‌رسد که ارتباطی نزدیک با تیم توسعه پیام‌رسان تلگرام یا شبکه تون کوین دارد. این شواهد از حمایت پاول دورف (Pavel Durov)، بنیان‌گذار تلگرام، با ایجاد تیم ویژه در کانال تلگرامی خود به نمایش گذاشته شده است. همچنین، در انجمن‌های توسعه‌دهندگان شبکه تون، بحث‌های مستمری درباره این پروژه صورت می‌گیرد. علاوه بر این، صرافی‌های بزرگی از جمله بایننس، OKX،‌ بای بیت و کوکوین از طریق گروه‌ها و کانال‌های رسمی خود در تلگرام، در این بازی تیم تشکیل داده‌اند.

با بیش از ۱۰ میلیون بازیکن حساب کرده و تعداد کاربران فعال روزانه بیش از یک میلیون نفر است، نات کوین جذب توجه قابل توجهی از سوی کاربران داشته است. این میزان استقبال نشان‌دهنده اهمیت و محبوبیت این پروژه در جامعه ارزهای دیجیتال است.

تیم ارزدیجیتال نیز به عنوان یک اسکواد در این بازی حضور دارد و با توجه به استقبال کاربران، امکان پیوستن به این اسکواد را به علاقه‌مندان ارائه کرده است. این تعامل و مشارکت از سوی ارزدیجیتال و کاربران، نشان‌دهنده تداوم و موفقیت پروژه نات کوین در دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد.

عملکرد ربات نات کوین در تلگرام

ربات نات کوین با طراحی کاربری جذاب و منحصر به فرد، فرصتی برای تجربه بازی جذاب و جالب در تلگرام فراهم کرده است. در این بازی، شما از طریق لمس صفحه تلگرام خود می‌توانید نات کوین‌ها را جمع آوری کنید و با استفاده از آن‌ها، آیتم‌های مختلف را در بازی خریداری کنید. به عنوان مثال، می‌توانید آیتم‌هایی را بخرید که تعداد نات کوین‌های دریافتی در هر بار لمس صفحه را افزایش دهد و سرعت دریافت امتیازها را افزایش بخشد.

علاوه بر این، با ساخت تیم‌ها (Squads)، دعوت از دوستان (Frens) و انجام تسک‌های مختلف، می‌توانید نات کوین‌های بیشتری را جلب کرده و تجربه بازی را به مراتب جذاب‌تر کنید. امتیازی که دریافت می‌کنید، به شما امکان سطح‌بندی (برنز، نقره‌ای، طلایی، پلاتینیم و الماس) را می‌دهد و با این امتیازات، با سایر بازیکنان به رقابت می‌پردازید.

ویژگی جالب دیگر این بازی این است که بسیاری از بازیکنان با چند حساب تلگرام در این ربات فعال هستند، که این موضوع به تنوع و حیاتیت بیشتر بازی افزوده است. بر اساس نات کوین‌هایی که به دست می‌آورید، امتیاز شما مشخص می‌شود و می‌توانید با استفاده مؤثر از این منابع، در بازی به موفقیت دست یابید.

زمان عرضه ارز دیجیتال NotCoin و مفهوم ماین نات کوین

زمانی که ارز دیجیتال NotCoin (NOT) به عنوان یک رمز ارز با نماد NOT به بازار عرضه نمی‌شود و هنوز روی بلاک چین منتشر نشده است، مفهوم استخراج در این پروژه با تفاوت‌هایی نسبت به استخراج و ماینینگ ارزهای دیجیتال معمولی همراه است. در نات کوین، کاربران با فعالیت در بازی، توکنی را دریافت نمی‌کنند.

هرچند که نات کوین اکنون یک جاذبه قابل توجه در بین کاربران تلگرام دارد، اما پیش‌بینی می‌شود که سازندگان این پروژه به زودی ارز دیجیتال خود را نیز معرفی کنند و استخراج این توکن بلاک چینی به طور واقعی ممکن شود. این موضوع تاحالا توسط یکی از اعضای این تیم به سایت Decrypt تأیید شده و اعلام شده است که تیم پروژه برنامه‌ریزی کرده تا توکن خود را تولید و توزیع کند.

با این حال، زمان دقیق ساخت و عرضه ارز دیجیتال NotCoin هنوز مشخص نیست. بنابراین، لازم است توجه داشت که در حال حاضر، سکه‌هایی که در بازی NotCoin به دست می‌آید، تنها اعداد دیجیتال بی‌ارزشی هستند و امکان انتقال و معامله آن‌ها وجود ندارد.

نحوه ثبت نام نات کوین و دریافت سکه در بازی Notcoin

تجربه بازی Notcoin و کسب سکه در آن بسیار ساده و جذاب است. برای ثبت نام نات کوین، تنها کافی است یک گوشی هوشمند و حساب تلگرامی داشته باشید تا ربات تلگرامی Notcoin را از آدرس [https://t.me/notcoin_bot](https://t.me/notcoin_bot) شروع کنید.

پس از شروع ربات Notcoin، اطلاعات کلی پیرامون بازی به شما نمایش داده می‌شود و در انتها، گزینه “Play” برای ورود به محیط بازی قرار دارد. با انتخاب این گزینه، به محیط بازی وارد می‌شوید.

نحوه دریافت سکه در نات کوین

رابط کاربری این بازی ساده و قابل درک بوده و پس از ورود به محیط Notcoin، می‌توانید موجودی سکه خود را مشاهده کنید که بر اساس آن، سطح لیگ شما مشخص می‌شود. از لیگ برنز در ابتدا، با کسب 5 هزار سکه به لیگ نقره، 200 هزار سکه به لیگ طلایی، 2 میلیون سکه به لیگ پلاتینیوم و 10 میلیون سکه به لیگ الماس می‌رسید.

برای دریافت سکه و افزایش سطح لیگ، راه‌های مختلفی در بازی وجود دارد. از جمله این راه‌ها، ضربه زدن به علامت سکه در وسط صفحه است که به ازای هر کلیک، سکه Notcoin دریافت می‌شود. توجه داشته باشید که تعداد کلیک‌ها محدود است و محدودیتی به نام انرژی در بازی وجود دارد. هر ضربه، مقداری از انرژی را کاهش می‌دهد و پس از پایان آن، باید منتظر پر شدن مجدد انرژی باشید.

دو بخش دیگر بازی Boost و Earn نام دارند که برای افزایش سرعت دریافت سکه Notcoin به کار می‌روند. بوسترهایی مانند Turbo و Full Energy و بخش Earn که امکان انجام ماموریت‌ها را فراهم می‌کند، به بازی افزوده شده‌اند.

در بخش Boost، می‌توانید تقویت‌کننده‌های مختلفی را مشاهده کنید که با سکه‌های به دست آمده، قابل خریداری و ارتقا هستند. این تقویت‌کننده‌ها شامل Turbo و Full Energy هستند که به ترتیب سرعت دریافت سکه و پر شدن انرژی را افزایش می‌دهند.

تقویت کننده های بازی نات کوین

در بخش Earn نیز می‌توانید با انجام ماموریت‌هایی مانند کسب 1000 سکه، سکه‌های بیشتری دریافت کنید. همچنین، دعوت از دوستان نیز یک راه دیگر برای دریافت سکه Notcoin است. با دعوت از هر دوست، شما و دوست دعوت‌شده هر کدام 25 هزار سکه دریافت می‌کنید، که با حساب تلگرام پرمیوم، به 500 هزار سکه ارتقا پیدا می‌کند.

راه های افزایش تعداد سکه در نات کوین

به طور کلی، Notcoin از تنوع و امکانات متعددی برخوردار است که از این امکانات می‌توان برای تجربه جذاب‌تر و دریافت سکه بیشتر در این بازی استفاده کرد.

لیگ‌های بازی در نات کوین

رابط کاربری این بازی به سادگی قابل درک است. به عدد موجودی سکه‌های خود که در ابتدا نمایش داده می‌شود، می‌توانید اطلاع پیدا کنید و این موجودی به عنوان اساسی برای تعیین سطح لیگ شما عمل می‌کند. شروع لیگ شما به عنوان لیگ برنز (Bronze) اتفاق می‌افتد. اما با داشتن 5 هزار سکه به لیگ نقره‌ای (Silver)، با 200 هزار سکه به لیگ طلایی (Gold)، با 2 میلیون سکه به لیگ پلاتینیوم (Platinum) و با 10 میلیون سکه به لیگ الماسی (Diamond) می‌توانید پیشرفت کنید.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید

نحوه ورود به یک اسکواد نات کوین

در بازی Notcoin، اسکوادها به واقعیت کانال‌ها و گروه‌های عمومی تلگرام تبدیل شده‌اند و به صورت خودکار ساخته می‌شوند. برای پیوستن به یک اسکواد، می‌توانید در صفحه اصلی بازی روی گزینه “Join the squad” کلیک کنید و لیست تیم‌های موجود را مشاهده کنید. همچنین، با انتخاب گزینه “Join another squad” می‌توانید نام یا آدرس تیم یا اسکواد مورد نظرتان را برای ربات ارسال کرده و در اسکواد دلخواه عضو شوید.

چگونه می‌توانم نات کوین رایگان بیشتری دریافت کنم

هرچند تعداد نات کوین‌هایی که می‌توانید از طریق ضربه زدن روی دکمه دریافت دریافت کنید محدود است، اما راه‌های دیگری برای کسب نات کوین رایگان نیز وجود دارد. شما می‌توانید با دعوت دوستان خود به ربات، تعداد بیشتری نات کوین دریافت کنید. برای این کار، کافی است در صفحه اصلی بازی روی گزینه “Frens” کلیک کرده و سپس با زدن دکمه “Invite a fren” دوستان خود را به بازی دعوت کنید. همچنین، می‌توانید لینک دعوت خود را کپی کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اگر حساب تلگرام کسی که دعوت می‌کنید عادی باشد، به هر نفر ۲۵ هزار نات کوین رایگان تعلق می‌گیرد و برای حساب‌های پریمیوم، این رقم به ۵۰۰ هزار نات کوین افزایش می‌یابد. همچنین، زمانی که دوستان شما وارد لیگ‌های بالاتر می‌شوند، شما هم نات کوین‌های بیشتری به عنوان پاداش دریافت می‌کنید. در جدول زیر می‌توانید میزان نات کوین رایگان در هر لیگ بسته به نوع حساب تلگرام دوستان خود را مشاهده کنید:

– لیگ نقره‌ای:

  – حساب عادی: ۱۲٫۵۰۰ نات کوین

  – حساب پریمیوم: ۱۲۵٫۰۰۰ نات کوین

– لیگ طلایی:

  – حساب عادی: ۲۵٫۰۰۰ نات کوین

  – حساب پریمیوم: ۲۵۰٫۰۰۰ نات کوین

– لیگ پلاتینی:

  – حساب عادی: ۵۰٫۰۰۰ نات کوین

  – حساب پریمیوم: ۵۰۰٫۰۰۰ نات کوین

– لیگ الماسی:

  – حساب عادی: ۱۰۰٫۰۰۰ نات کوین

  – حساب پریمیوم: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ نات کوین

لیگ های نات کوین

بوسترهای نات کوین:

بوستر های نات کوین

پس از این دو تقویت‌کننده رایگان، می‌توانید بوستر‌های دیگری را نیز خریداری کنید که هرکدام کاربردهای خاصی دارند:

1. Tap Bot:

   این بوستر یک ربات کلیک خودکار است که به شما کمک می‌کند تا هر 12 ساعت یکبار، مقداری سکه دریافت کنید.

2. Multitap:

   با استفاده از این بوستر، سکه بیشتری با هر ضربه دریافت می‌کنید. با ارتقای و لول آپ کردن Multitap، مقدار سکه دریافتی شما به ازای هر کلیک افزایش می‌یابد.

3. Recharging Speed:

   این بوستر سرعت پر شدن انرژی شما را افزایش می‌دهد، بنابراین با ارتقای این بوستر می‌توانید سریعتر انرژی خود را پر کنید و سکه استخراج کنید.

4. Energy Limit:

   این بوستر محدودیت انرژی شما را افزایش می‌دهد. با ارتقای این بوستر، می‌توانید انرژی بیشتری داشته باشید و در نتیجه سکه‌های بیشتری را به‌دست آورید.

با استفاده از این بوسترها، شما می‌توانید تجربه بازی خود را بهبود بخشیده و سریعتر به سکه‌های بیشتری دست یابید.

آیا ممکن است Notcoin خرید و فروش شود

در دنیای پیچیده و پویای کریپتوکارنسی، هر پروژه‌ای پس از آغاز ارتباط با این بازار، به یک مجموعه پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی تبدیل می‌شود. این موضوع به دلیل ناپیش‌بینایی آینده، همیشه به تعلل و احتمالات زیادی مواجه است. این موضوع برای Notcoin نیز صدق می‌کند، زیرا در حال حاضر هیچ یک از صرافی‌های دیجیتال معتبر رمزارزها، Notcoin را به لیست ارزهای قابل معامله خود اضافه نکرده‌اند.

اگرچه هنوز هیچ صرافی معتبری به Notcoin اعتبار نداده است، اما برخی از صرافی‌هایی نظیر بایننس و کوکوین، حمایتی از این میم کوین غیرمعمول داشته‌اند. این ممکن است نشان از توجه و اهمیتی باشد که به Notcoin اختصاص یافته است. بنابراین، این امکان وجود دارد که در آینده، خبر اضافه شدن Notcoin به فهرست ارزهای دیجیتال صرافی‌ها منتشر شود و افراد بتوانند این توکن را خرید، نگهداری کنند و یا به فروش برسانند.

البته حائز اهمیت است که به یاد داشته باشیم تاکنون، تیم توسعه‌دهنده بازی Notcoin هیچ بیانیه‌ای درباره عرضه این توکن خارج از محیط بازی منتشر نکرده است. این موضوع نشان از غیرقابل پیش‌بینایی بودن و عدم اطمینان درباره امکانات خرید و فروش Notcoin خارج از این بازی دارد.

آیا نات کوین به عنوان یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود

با تمام اطلاعاتی که تاکنون ارائه داده‌ایم، هنوز نمی‌توانیم به نات کوین را به عنوان یک ارز دیجیتال واقعی تصویب کنیم. دلیل این موضوع این است که این توکن هنوز به بازار عمومی عرضه نشده و در حال حاضر بهتر است آن را به عنوان یک پدیده بازاریابی اینترنتی تشخیص دهیم تا یک پروژه ارز دیجیتال.

پروژه نات کوین در حال حاضر در مرحله‌ای تاریک و نامعلوم قرار دارد. برای ورود به این پروژه هزینه‌ای ندارید و در واقع نیازی به سرمایه‌گذاری در آن نیست. از نظر عملی، حتی امکان خرید و فروش آن در صرافی‌های ارز دیجیتال وجود ندارد. با این حال، شما می‌توانید در بازار این توکن شرکت کرده و امیدوار باشید که ارزش آن در دنیای رمزارزها افزایش یابد. به هر حال، با چند کلیک ساده و بازی با یک ربات تلگرامی، هیچ خسارتی به شما وارد نخواهد شد!

نکته جالب درباره این پروژه این است که حساب رسمی آن در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) وجود دارد. حساب X تنها حساب رسمی این پروژه در شبکه‌های اجتماعی است و بیش از ۱۶۵ هزار دنبال‌کننده دارد. این می‌تواند نشان‌دهنده تعامل فعال تیم پروژه با جامعه و اهمیت آن در جامعه باشد.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید
4.3/5 - (43 امتیاز)

نظر (6)

 1. Mojtaba

  خوشم اومده و خیلی مایل هستم نصب کنم ولی نصبش سخته

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و نیکی
   انجامش بده، تو می تونی.

 2. اریا حاجی زاده

  می خوام ثبت نام کنم

  1. سلام و عرض ادب. وقت بخیر
   روی گزینه ثبت نام در بالای سایت با فیلترشکن کلیک کنید و ثبت نام کنید.

 3. اریا حاجی زاده

  ما خوام نات کوین داشته باشم

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   خوب یا باید بازی کنی یا بخری.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *