آموزش صرافی BingX

بونوس ها و پاداش های صرافی بینگ ایکس bingx | چگونه از صرافی بینگ ایکس 120 دلار جایزه بگیریم؟

بونوس و کوپن های جذاب بینگ ایکس

بونوس ها و پاداش های صرافی بینگ ایکس bingx | چگونه از صرافی بینگ ایکس 120 دلار جایزه بگیریم؟

بونوس و کوپن های جذاب BingX

بونوس به معنای پاداش یا مزایایی است که به مشتریانی که با استفاده از خدمات صرافی بینگ ایکس، مثلاً خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و غیره، فعالیت می‌کنند، اعطا می‌شود. این پاداش‌ها ممکن است به شکل نقدی یا غیرنقدی اعطا شوند و می‌توانند شامل کوپن‌های تخفیف یا دیگر امکانات باشند.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید

هدف از اعطای بونوس‌، جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان قدیمی و افزایش حجم معاملات در صرافی بینگ ایکس است.

به طور خلاصه، بونوس (Bonus) به عنوان هدیه و پاداشی است که صرافی BingX به کاربران خود در رویدادها و مسابقات اعطا می‌کند.

 1. کوپن تخفیف در کارمزد (Rebate voucher)

با ثبت نام در BingX، شما می‌توانید یک کوپن تخفیف به ارزش 10 دلار یا 20 دلار دریافت کنید. وقتی شما این کوپن را برای هر بخشی از سایت فعال کنید، تخفیف برای هر بخشی از سایت، کارمزد معاملات شما تا مقداری که در کوپن نوشته شده است به صورت خودکار از آن کسر خواهد شد.

 • کوپن یارانه (کمک هزینه) کپی ترید (Subsidy Voucher)

کوپن یارانه یک نوع بیمه است که در معاملات کپی ترید استفاده می شود. در کپی ترید، یک کاربر، معاملات دیگر کاربران را تکرار می کند. اگر معاملات کاربر اصلی سود آور باشد، کاربر کپی ترید هم سود می برد، ولی در صورت زیان، همچنین زیان می بیند. برای کاهش این خطر، بیمه یا کوپن یارانه در نظر گرفته شده است. با این بیمه، در صورت زیان دیدن کاربر کپی ترید، مبلغی به او پرداخت می شود تا ضررش کاهش پیدا کند.

 • بونوس ترید پرپچوال فیوچرز

برای دریافت این بونوس، نیاز به مارجین اولیه (مقدار پولی که برای شروع معامله نیاز است) دارید. این بونوس می‌تواند یک بار و بدون محدودیت در (Leverage) به کار گرفته شود. با استفاده از این بونوس، شما می‌توانید مبلغی که قید شده به یکی از معاملات خود اضافه کنید و برای انجام معامله از آن استفاده کنید.

 • بونوس ترید استاندارد فیوچرز (USDT Bonus)

برای دریافت این بونوس، شما باید در صرافی ثبت نام کرده و حجم معاملاتتان را بالا ببرید. با افزایش حجم معاملات، شما می‌توانید تا 120 دلار بونوس ترید استاندارد دریافت کنید. با استفاده از این بونوس، شما می‌توانید معامله‌ای را به طور مستقل با ضریب مشخص و بدون نیاز به مارجین اولیه باز کنید. به عبارت دیگر، با استفاده از این بونوس، شما می‌توانید بدون نیاز به قرار دادن پول در ابتدا، معاملات خود را آغاز کنید.

توجه کنید!

معاملاتی که شما باز کرده‌اید، محدودیت زمانی دارد و باید پوزیشن خود را در حداکثر 24 ساعت ببندید. در غیر اینصورت، سیستم به طور خودکار پوزیشن شما را می بندد. بنابراین، شما باید در مورد زمان‌بندی و موعد پایان معامله‌ی خود دقت کنید تا در صورت نیاز، به موقع پوزیشن خود را ببندید و از اتمام معامله خود بدون هیچگونه مشکلی مطمئن شوید.

نحوه استفاده از بونوس ها در اپلیکیشن بینگ ایکس

پاداش های صرافی بینگ ایکس

در اپلیکیشن بینگ ایکس، با کلیک بر روی آواتار خود (بالا سمت چپ) و انتخاب گزینه  “My Rewards” یا جوایز من، می‌توانید لیست بونوس‌های خود را مشاهده کنید.

بونوس صرافی بینگ ایکس

 با کلیک بر روی گزینه “Use”، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

در مرحله سوم و آخر با دوبخش دیگ مواجه میشین که یکی Claimed هست به معنی پاداش هایی که دریافت کردید و بخش دیگه هم Invalid هست که در اونجا پاداش های از دست رفته تون رو مشاهده می  کنید.

این بونوس‌ها می‌توانند شامل تخفیف‌هایی برای خرید، بسته شدن رایگان معاملات، کوپن‌های یارانه و … باشند. در کل، این بخش از اپلیکیشن برای مشاهده و استفاده از تمامی بونوس‌هایی است که شما در طول زمان به دست آورده‌اید.

در وب سایت هم بعد از ورود به صرافی میتوانید از آواتار در بالای صفحه که در زبان فارسی در سمت چپ و در انگلیسی در راست است به گزینه “جوایز من” دسترسی پیدا کنید. در عکس زیر به شما نمایش داده ایم.

پاداش های صرافی بینگ ایکس

پس از آن با کلیک بر روی دریافت کوپن می توانید کوپن های خود را مشاهده کنید.

بونوس صرافی بینگ ایکس

چگونه از صرافی بینگ ایکس 120 دلار جایزه بگیریم

برای دریافت پاداش 120 دلاری در صرافی بینگ ایکس، باید به بخش جوایز کاربر جدید مراجعه کنید و مراحل دریافت پاداش را به دقت انجام دهید تا مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز شود. در ادامه، نحوه دریافت این پاداش توضیح داده خواهد شد.

ابتدا باید حداقل 200 دلار به حساب خود شارژ کنید. در صورت شارژ کردن حداقل این مقدار، 5 دلار بونوس به حساب شما واریز خواهد شد.

اگر در بازار اسپات حداقل حجم معاملاتی 300 دلار داشته باشید، 5 دلار بونوس دیگری دریافت خواهید کرد.

در صورتی که حجم معاملات شما در بازار اسپات بیشتر از 5000 دلار باشد، با انجام این حجم معاملات، 10 دلار بونوس به حساب شما واریز خواهد شد.

همچنین، در صورت انجام معاملاتی با حجم بیشتر از 10،000 دلار در بازار فیوچرز و با استفاده از اهرم، مبلغ 10 دلار بونوس به حساب شما واریز خواهد شد.

در صورت انجام معاملاتی با حجم 200،000 دلار و با استفاده از اهرم در بازار فیوچرز، بالاترین سطح بونوس صرافی بینگ ایکس که 100 دلار است، به شما تعلق خواهد گرفت.

همچنین، با استفاده از کد تخفیف Bingxfarsi در هنگام ثبت نام، می‌توانید 10 دلار دیگر بونوس دریافت کنید و مبلغ کل بونوس‌های دریافتی خود را افزایش دهید.

پشتیبانی فارسی صرافی بینگ ایکس

داشتن پشتیبانی فارسی در این صرافی می‌تواند به چندین شکل مفید باشد، به شرح زیر:

جلب اعتماد: با داشتن پشتیبانی فارسی، کاربران ایرانی می‌توانند با اطمینان بیشتری به این صرافی اعتماد کنند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

سهولت در استفاده: داشتن واسط کاربری فارسی، به کاربران فارسی‌زبان کمک می‌کند تا با سهولت بیشتری از خدمات این صرافی استفاده کنند و به راحتی تراکنش‌های خود را انجام دهند.

مشاوره فارسی‌زبان: با داشتن پشتیبانی فارسی، کاربران می‌توانند با مشاوران فارسی‌زبان این صرافی در مورد مسائل مختلفی مانند روش‌های تبدیل ارزها و کارمزد‌ها مشورت کنند و بهترین تصمیم را برای تجارت خود بگیرند.

ارتباط مستقیم با کاربران: با داشتن پشتیبانی فارسی، کاربران می‌توانند به راحتی با نمایندگان این صرافی در ارتباط باشند و از اخبار و تغییرات روزانه در خدمات این صرافی مطلع شوند.

به طور کلی، داشتن پشتیبانی فارسی در صرافی BingX می‌تواند به کاربران فارسی‌زبان کمک کند تا با سهولت بیشتری از خدمات این صرافی استفاده کنند و به راحتی تراکنش‌های خود را انجام دهند.

با BingX، صرافی ارز دیجیتال، شما می‌توانید به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز معاملات خود را انجام دهید. همچنین برای معامله‌گران اهرمی، این قابلیت بسیار مفید است. این ویژگی برای بسیاری از معامله‌گران جذاب است زیرا با استفاده از آن می‌توانند با سرمایه کمتر، مقدار بیشتری از ارز دیجیتال را خریداری کنند و در صورت رشد قیمت آن به سود بیشتری دست پیدا کنند. اما با اینکه معاملات اهرمی می‌توانند سود زیادی را به دنبال داشته باشند، خطراتی همراه با آن‌ها می‌آید.

به همین دلیل، پشتیبانی از جانب صرافی برای مشتریان ضروری است.  BingX، با ارائه خدمات پشتیبانی در هر ساعت از روز، هفت روز هفته، به مشتریان خود امکان می‌دهد تا هرگونه مشکلی که در حین معاملات خود مواجه می‌شوند را به راحتی حل کنند. این خدمات پشتیبانی شامل ۱۰ زبان از جمله فارسی هستند که باعث می‌شود کاربران از هر جای دنیا، بدون محدودیت زبانی، به راحتی با BingX ارتباط برقرار کنند.

کارمزد های بینگ ایکس

در هر صرافی، برای انجام معامله دو حالت وجود دارد که به آن‌ها “taker market” و “maker market” می‌گویند.

maker : در تعریف “maker” باید گفت که اگر کاربر سفارش از نوع “limit” در بخش “buy” یا “sell” ثبت کند، او در این حالت شامل یک نقدینگی می‌شود که به آن “maker” یا “سازنده” می‌گویند.

taker : همچنین در تعریف “taker” یا “گیرنده” باید گفت که اگر شما سفارش از نوع “market” برای خرید یا فروش در همان لحظه ثبت کنید، به عنوان یک “taker” شناخته می‌شوید، زیرا شما تعیین کننده قیمت نیستید و صرفاً از سفارش های لیمیتی که سازنده ها ثبت کرده‌اند، استفاده می‌کنید.

در صرافی بینگ ایکس، برای هر سفارش اسپات، کارمزد معاملات برابر با 0.05 درصد از مبلغ معامله به عنوان هزینه دریافت خواهد شد. همچنین، کارمزد سازنده قرارداد (Maker) نیز برابر با 0.02 درصد است. میانگین جهانی کارمزد معاملات و کارمزد سازنده قرارداد (Maker) برابر با 0.0591 درصد است و این کارمزد برای گیرنده (Taker) نیز برابر با 0.0215 درصد می‌باشد.

در معاملات فیوچرز صرافی Bingx، کارمزد تامین مالی هر 8 ساعت یک بار تغییر می کند. اگر نرخ تامین مالی مثبت باشد، دارندگان پوزیشن خرید باید هزینه های مالی پوزیشن فروش را بپردازند و برعکس؛ اگر نرخ تامین مالی مثبت باشد، دارندگان پوزیشن فروش باید هزینه های مالی پوزیشن خرید را بپردازند.

در صورتی که در یک معامله فیوچرز با ضریب 150 ترید انجام دهید، باید 6.75 درصد (150 برابر ضریب کارمزد) از معامله را به عنوان کارمزد پرداخت کنید. بنابراین برای جلوگیری از ضرر، باید حداقل سود شما بیشتر از ضریب انتخابی شما باشد. به عنوان مثال، اگر یک معامله 1000 دلاری با ضریب 150 باز کنید، باید حداقل 6.75 درصد سود نصیب شما شود تا کارمزد اصلی برای شما محاسبه شود. لذا در استفاده از این روش، باید دقت کنید تا سود کامل را برای حساب مالی خود دریافت کنید.

نرخ کارمزد معاملات فیوچرز برای  Maker     ۰.۰۲%

نرخ کارمزد معاملات فیوچرز برای  taker        ۰.۰۴%

کارمزد معاملات در صرافی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس برای هر بار ثبت سفارش از کاربر کارمزدی دریافت می‌کند. در واقع، کارمزد یک درصدی از ارزش سفارش معامله می‌باشد که به صرافی ارز دیجیتال کاربر پرداخت می‌شود. برای سفارش خرید، نرخ کارمزد 0.05 درصد و برای سفارش فروش، نرخ کارمزد 0.02 درصد است. این نرخ‌های کارمزد در مقایسه با صرافی‌های دیگر بسیار مناسب و کمتر هستند، به عنوان مثال صرافی‌های دیگر در برخی موارد می‌توانند تا ۲ درصد کارمزد بگیرند. به همین دلیل، صرافی بینگ ایکس یکی از صرافی‌هایی است که برای کاربرانش به عنوان یک گزینه مناسب برای معامله ارز دیجیتال به نظر می‌رسد.

کارمزد معاملات در صرافی بینگ ایکس برای تبدیل ارز دیجیتال به دیگر ارزها 0.2 درصد از ارزش معامله می‌باشد. همچنین برای معاملات اسپات، کارمزدهای جداگانه‌ای برای هر ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. با این حال، بررسی‌های انجام شده نشان داده است که کارمزد معاملات اسپات BingX برای بیشتر ارزهای دیجیتال، 0.1 درصد است. در این لینک میتوانید کارمزد هر معامله اسپات را مشاهده کنید. https://bingx.com/en-us/spot/fees/

در معاملات فیوچرز، صرافی BingX دو دسته استاندارد و قرارداد دائمی را ارائه می‌دهد و کارمزد معاملات در هر دسته با یکدیگر متفاوت است.

بنابراین، کارمزد معاملات فیوچرز در صرافی بینگ ایکس به شرح زیر می‌باشد:

معاملات فیوچرز استاندارد:

کارمزد معاملات عادی 0.045 درصد

 کارمزد معاملات کپی تریدینگ 0.03 درصد است.

معاملات Perpetual Future

TAKER سفارشاتی که فورا اجرا شوند: 0.075 درصد که نرخ فعلی تا 0.040 درصد تخفیف داده شده است.

MAKER سفارشات در حالت انتظار: 0.045 درصد که نرخ کارمزد فعلی تا 0.020 درصد تخفیف داده شده است.

سطح کاربرحجم معاملات سی روز اخیرکارمزد میکر (درصد)کارمزد تیکر (درصد)
کاربر معمولیکمتر از ۲۰ میلیون دلار۰/۰۲۰/۰۵
VIP 1بین ۲۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار۰/۰۱۸۰/۰۴
VIP 2بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار۰/۰۱۶۰/۰۳۵
VIP 3بین ۴۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد دلار۰/۰۱۴۰/۰۳۲
VIP 4بین ا تا ۳ میلیارد دلار۰/۰۱۲۰/۰۳۰
VIP 5بین ۳ تا ۵ میلیارد دلار۰۰/۰۲۷
VIP 6بین ۵ تا ۱۰ میلیارد دلار۰۰/۰۲۵
VIP 7بیش از ۱۰ میلیارد دلار۰۰/۰۲۳

بینگ ایکس فارکس

در فارکس، معاملات به سه صورت انجام می‌شود. اولین گروه شامل جفت ارزهای فیات است. جفت ارزهای معاملاتی دو ارز رسمی کشورهای مختلف هستند که با نسبت قیمت مشخصی خرید و فروش می‌شوند. در معاملات جفت ارزها، تریدرها از محل نوسان قیمت ارزهای رسمی کشورهای مختلف نسبت به یکدیگر سود می‌کنند.

دومین گروه شامل شاخص‌های سهام است. در این بازار بنگاه‌های اقتصادی سهام خود را برای تأمین مالی عرضه می‌کنند. به این ترتیب، با فعالیت در این بازارها معامله‌گران برای خرید و فروش سهام شرکت‌ها اقدام می‌کنند. در هر بازاری شاخص‌های خاصی تعریف می‌شوند که نمایانگر وضعیت بازار سهام آن کشور هستند.

سومین گروه شامل کامودیتی‌ها است. کامودیتی در لغت به معنی کالاست و در بازار فارکس به کالاهایی که برای خرید و فروش عرضه می‌شوند، کامودیتی گفته می‌شود. در صرافی BingX، معاملات با پرطرفدارترین جفت ارزهای معاملاتی و شاخص‌های سهام در کشورهای مختلف و همچنین با برخی از کامودیتی‌ها انجام می‌شود.

صرافی بینگ ایکس معتبر است یا کلاهبرداری

صرافی ارز دیجیتال BingX، در رتبه 31 از بین صرافی‌های معتبر و مرجع کوین مارکت کپ قرار دارد و همچنین در مشتقات جزو 10 صرافی برتر قرار دارد. همچنین، میانگین حجم معاملات روزانه آن قابل قبول است. همین موضوع نشان‌دهنده این است که این صرافی بین تریدرها بسیار محبوب و از صرافی‌هایی مثل کوینکس محبوبیت بالاتری در جهان برخوردار است.

با توجه به داده های سایت similarweb، صرافی BingX، به طور متوسط هر ماه 8 میلیون بازدید کننده دارد که مقدار مناسبی است. باید توجه داشت که لیست شدن یک صرافی در سایت کوین مارکت کپ، می‌تواند به صرافی اعتبار مناسبی بدهد و اعتماد کاربران را جلب کند.

همچنین، تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر هک، پولشویی و یا کلاهبرداری درباره صرافی BingX منتشر نشده است. بنابراین، این پلتفرم هم اکنون به تعداد بسیار زیادی کاربر از سراسر دنیا خدمات می‌دهد.

خرید ارز با ریال در بینگ ایکس

این صرافی به ایرانیان امکان خرید ارز دیجیتال با ریال را می‌دهد. علاوه بر این، صرافی بینگ ایکس در ایران تحریم نشده است که این ویژگی نیز امکان خرید آسان‌تر برای ایرانیان را فراهم می‌کند. تمامی این ویژگی‌ها باعث شده است که صرافی بینگ ایکس یک پلتفرم کامل برای تمامی نیازهای بازار ارز دیجیتال باشد.

برای این منظور، تنها کافیست به بخش “خرید ارز دیجیتال” و سپسP2P”” رفته و ارز IRT را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت حتما باید احراز هویت خود را کامل کنید تا به شما اجازه ی خرید ارز دیجیتال با ریال در صرافی BingX را بدهد. در غیر اینصورت امکان خرید ارز با ریال وجود ندارد و باید از دیگر روش های خرید ارز دیجیتال استفاده کرد.

4.7/5 - (409 امتیاز)

نظر (44)

 1. آتنا

  سلام واقعا این پاداش ها را صرافی بینگ ایکس میده؟

  1. سلام و عرض ادب.بله
   امتحانش یه ایمیل می خواهد و کمی فعال بودن.

 2. reza

  سلام خسته نباشید. این پاداش های به این زیادی واسه این صرافی می صرفه به افراد بده؟!

  1. سلام و عرض ادب. ممنونم از لطف شما
   بله برای کاربران فعال خود بسیار دست و دلباز است.

 3. متین

  درود بر شما. ممنون از آموزش ها و اطلاعات خوب سایتتون.
  ببخشید این پول ها را می تونیم از صرافی خارج کنیم؟ مثلا الکی حساب باز کنیم و 120 تتر بگیریم و خارج کنیم و دوباره یه ایمیل دیگه بسازیم؟

  1. سلام و عرض ادب. ممنون از همراهی تون
   خیر باید در معاملات وارد کنید اگر سود کردید سود آن را می توانید خارج کنید.

 4. سعید

  سلام. خدایی صرافی بینگ ایکس جوایز به این متنوعی داره؟ یا الکی میخواد مشتری جمع کنه و بعد بخوره و بره؟

  1. سلام و عرض ادب.
   بله چون صرافی رتبه 5 جهان هست.
   حجم معاملات بسیار بالایی داره که اصلا نیازی به خرده پولهای ما ایرانیان نداره که بخواد بخوره و بره. حجم پولهای میلیارد دلاری داخلش میره و میاد..

 5. Smaeel

  این واقعا درسته که ۱۲۰ دلار پول میده برای افتتاح حساب؟

  1. سلام و عرض ادب.
   بله بین 50 تا 120 دلار

 6. علیرضا

  سلام‌
  ۱۲۰ دلار بعدا از حسابمون‌و از سودمون کسر نمیشه؟
  ممنون از پسنثتای خوبتون🙏🙏🙏

  1. سلام و عرض ادب.
   خیر کسر نمیشه. اگر سود کردید که سود مال خودتون هست و قابل برداشت است. اگر هم وارد معامله شدید و متضرر شدین که در اصل از جیب خودتون پولی وارد نکرده بودید.

 7. hasan mohebbi

  سلام
  پاداش های اولیه نیاز به چه مدرکی داره؟
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام و عرض ادب.
   نیاز به هیچ مدرکی ندارد.
   ممنون از لطفتون

 8. مینا

  سلام
  پاداش ها بعد از یه مدت بایستی پس داده بشن یا همیشگی و غیر قابل استردادن؟

  سپاس

  1. سلام و عرض ادب.
   پاداش ها بستگی به ترید و حجم معاملات شما دارد. می توانید برای معاملات از آنها استفاده کنید اما قابل برداشت نیستن. شما اگر با آن پاداش سود کردید ، اون سود قابل برداشت است و اگر ضرر هم کردید در اصل پولی از جیب خودتان وارد نشده است.

 9. رحمان

  سلام
  چند بار با یک اکانت میشه بونوس گرفت؟ ایا میشه چند تا اکانت درست کرد؟

  1. سلام و عرض ادب.
   پاداش ورودی یک بار.
   اما پاداش های دیگر را به تعداد بالا و بسته به مهیا کردن کارهایی که از شما خواسته می توانید بونوس دریافت کنید.

 10. محسن قاعدی

  سلام
  متا تریدر در ایران هم کارایی داره؟ تحریم نیست؟
  تشکر از پاسخگویی تون

  1. سلام و عرض ادب.
   خیر تحریم نیست و در ایران کارایی هم داره.

 11. رویین

  وای ممنون. من 100 تتر تو حسابم اومده. اصلا باورم نمیشد راست بگید…ممنون

  1. سلام و عرض ادب.
   مبارکتون باشه. فقط باهاش ترید انجام دهید.

 12. یاسر

  سلام چجوری میشه با پاداش ترید کرد ؟

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   فقط از قسمت فیوچرز استاندارد می تونید ازش استفاده کنید.

 13. پارسا

  سلام من با این پاداشها 2000دلار سود کردم اما سودم ذرو نمیشه برداشت کنم ایا نمیشه برداشت یا من اشتباه میکنم

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   سود حاصل از این پاداش ها را میشه برداشت کرد.
   لطفا عکس سود حاصل از پاداش ها را به support@bingx.com ارسال بفرمایید تا راهنمایی لازم را خدمتتون انجام دهند.

 14. محمدرضا

  سلام و عرض ادب خدمت شما وقتتون بخیر و به شادی سلامتی سوالی که دارم این هست چگونه بونس های منقضی شده را بتونم قابل استفاده کنم و در مامعلات فیوچرز استاندارد استفده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر خدمت شما

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی. ممنون از لطفتون
   متاسفانه بونوس های منقضی شده قابلیت استفاده مجدد را ندارند.

 15. آلفا

  درود به شما وقت بخیر
  بنده با لینک دعوت و همکاری در صرافی بینگ ایکس ثبت نام کردم. کسی که لینک همکاری رو به من داد پیج معروفی داره و مدعی شده با این لینک اگه ثبت نام کنیم و حداقل ۱۰۰ تتر واریز کنیم، ۵۱۲۵ دلار بونوس ویژه کاربر های جدید دریافت میکنیم. گویا فقط از ۱ اوت تا ۳۱ اوت میتونیم در این بونوس شرکت و دریافتش کنیم.
  میخواستم ببینم این بونوس حقیقت داره؟
  بنده با اون لینک همکار ثبت نام کردم و حدودا ۲۰۰ تتر واریز کردم اما بونوسی دریافت نکردم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید و اطلاعات کافی رو بهم بدید

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   ایشون اشتباهی به شما اعلام کردند.
   جزو افرادی می شوید که بهتون جایزه تعلق می گیره. هم جایزه خوشامدگویی و هم شارژ حساب.
   که بین 10 تا 120 تتر هست.

 16. احسان

  سلام وقت بخیر
  بنده با لینک همکاری یکی از کاربرانتون که مدرس هستن و پیج معروفی دارن در صرافی بینگ ایکس ثبت نام کردم.
  گویا به اعضای جدیدی که تا 31 اوت ثبت نام کنن و واریز حداقل 100 تتر داشته باشن، 5125 دلار بونوس تعلق میگیره.
  بنده تمام این مراحل رو انجام دادم اما بونوسی واسم فعال نشد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   اشتباه بهتون اعلام کردند.
   نه 5125 دلار تعلق نمی گیره. جزو افرادی می شوید که 5125 تتر جایزه بین شون تقسیم میشه. این جایزه خوشامدگویی ممکنه برای یه نفر 10 دلار باشه و برای یه نفر دیگه 120 تتر.

 17. محمدرضا

  سلام و عرض ادب خدمت شما وقتتون بخیر و به شادی سلامتی سوالی که دارم این هست چگونه بونس های منقضی شده را بتونم قابل استفاده کنم و در مامعلات فیوچرز استاندارد استفده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر خدمت شما

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   متاسفانه امکان انجام اینکار وجود نداره

 18. محمد ایرانی

  سلام.من در قسمت پاداش های من،حدود ۱۵۰دلار بونوس دارم ولی در قسمت فیوچرز استاندارد،هیچ بونوسی برای معامله وجود نداره ومقدار usdtمربوط به بونوس رو صفر نشون میده.باید چیکار کنم که بتونم درقسمت فیوچرز استاندارد با استفاده از بونوس معامله کنم؟

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   باید یا از گزینه تراتسفر استفاده کنید و یا اگر از اپلیکیشن استفاده می کنید.
   شما پس از ثبت نام در صرافی، با بالا رفتن حجم معاملاتتان می توانید تا 120 دلار بونوس ترید استاندارد دریافت کنید با این بونوس در استاندارد می توانید معامله ای به طور مستقل یعنی بدون نیاز به مارجین اولیه و با ضریب مشخص نیز باز کنید.
   توجه ! توجه !
   این معاملات محدودیت زمانی دارد یعنی اگر تا 24 ساعت پوزیشن را نبندید، پوزیشن به طور خودکار بسته خواهد شد.
   حالا سوالی که برایتان پیش می آید این است که چگونه از بونوس خود استفاده کنیم؟
   ابتدا صفحه اصلی اپلیکیشن Bing x را باز کنید سپس در بالای صفحه سمت چپ بر روی آواتار خود کلیک کنید و گزینه My Rewards (جایزه های من) را انتخاب کنید، حالا می توانید لیست تمامی بونوس هایتان را مشاهده کنید و برای استفاده از آن ها کافی است بر روی گزینه use (استفاده) کلیک کنید.

 19. علی احمدی

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید، من تازه در صرافی Bingx ثبت نام کردم ولی مبلغ 100 دلار به حسابم واریز نشد، من میخوام با این مبلغ فقط ترید کنم و سودش رو برداشت کنم، لطفاً راهنماییم کنید 🙏

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی.
   حدود 72 ساعت باید زمان بگذره و برای همه هم واریز نمیشه برای چندین نفر ابتدایی. اما اگر می خواهید می توانید حسابتون را شارژ کنید تا جایزه شارژ حساب برای شما واریز بشه.
   کلا این جوایز برای ترید هستند و سود حاصل از آنها قابل برداشت هست. حتما حساب خودتون را چک کنید چون مدت زمان محدود برای استفاده دارند.

 20. ابراهیم

  من در صرافی بینگ ایکس یک معامله فیوچرز با اهرم 4 باز کردم و بعد از گذشت یک روز دیدم صرافی اهرم 8 رو داره برام محاسبه می‌کنه.شما دلیلش رو میدونید

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   احتمالا اشتباهی دستتون خورده روی اهرم 8.
   صرافی دخالتی در تعیین یا دخالت اهرم روی حساب افراد نداره.

 21. vahidvahabi

  سلام من کپی نرید انجام میدهم…سوداینها کی بحسابم واریزمیشه

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   سودها، فردای بسته شدن معامله تون یا در پایان کپی تریدها واستون واریز میشه.

 22. Dadi

  آیا میشه چند اکانت در صرافی بینگ ایکس هم زمان بر روی یک گوشی درست کرد و اگه چند اکانت درست کنیم مشکلی برای دارای هایی که در اکانت های مختلفش داریم پیش نمیاد مثل بلوکه شدن و…یا برای برداشت؟

  1. سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر و شادی
   بهتر است که اینکار را انجام ندهید. چون ممکنه حسابهاتون بلاک بشن.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *