اخبار BingX

ششمین سالگرد BingX با استخر جوایز 13 میلیون USDT

ششمین سالگرد BingX

ششمین سالگرد BingX با استخر جوایز 13 میلیون USDT

صرافی BingX، یک صرافی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال، با خوشحالی اعلام می کند که یک کمپین فوق العاده را در جشن ششمین سالگرد BingX اعلام می کند. از 8 می تا 31 مه، از کاربران BingX دعوت می‌شود تا به جشن‌ها بپیوندند و نوید یک مجموعه هیجان‌انگیز از رویدادها و جوایز را برای علاقه‌مندانی که در قلمرو پویای معاملات ارز دیجیتال هستند را می‌دهند. برای ابراز قدردانی عمیق خود از جامعه اختصاصی خود، BingX مفتخر است که جشن را با یک استخر جوایز شگفت انگیز به مبلغ 13 میلیون USDT افتتاح کند، که گواهی بر نقش اساسی کاربران در سفر موفقیت آمیز آن است.

در ششمین سالگرد BingX این شرکت نقطه عطف خود را نشان داده و شروع به کار خود در سال 2018 را با یک ماموریت رویایی برای خدمت به عنوان دروازه‌ای برای نسل بعدی کاربران ارز دیجیتالی و قابل دسترس کردن و دوستانه کردن کریپتو برای همه بازتاب می‌دهد. طی شش سال گذشته، BingX در تعهد خود به توانمندسازی معامله‌گران با یک پلتفرم معاملاتی قابل اعتماد و قوی مجهز به ویژگی‌های نوآورانه و طیف متنوعی از محصولات، ثابت قدم مانده است.

در طول دوره کارناوال، کاربران BingX می توانند تعداد بی شماری از کمپین های آنلاین جذاب را که به ترتیب برای معاملات آتی، معاملات اسپات، معاملات فیات و مدیریت ثروت طراحی شده اند، پیش بینی کنند. برای علاقه مندان به معاملات فیوچرز، مسابقات معاملاتی انحصاری انفرادی و گروهی، هدایای سخاوتمندانه، تبلیغات با زمان محدود و موارد دیگر در انتظار است که مجموع جایزه 13 میلیون USDT را به مناسبت ششمین سالگرد BingX به خود اختصاص می دهد.

ششمین سالگرد BingX با استخر جوایز 13 میلیون USDT

علاوه بر این، ساعت‌های روزانه با سکه‌های داغ و تریال فاند پاداش داده می‌شوند که با بازی‌های جذابی مانند فعالیت‌های Kick-and-Win تکمیل می‌شود. معامله‌گران اسپات همچنین این فرصت را خواهند داشت تا در بازی‌های Kick-and-Win با جوایز طبقه‌بندی شده بر اساس حجم معاملات واقعی خود شرکت کنند. BingX همچنین محصولات ویژه مدیریت ثروت را برای بهبود فضای جشن معرفی می‌کند، که دارای سپرده‌های انعطاف‌پذیری است که APY‌های تا سقف 10% و یک فصل سپرده بزرگ تیم‌آپ را ارائه می‌کنند. علاوه بر این، جوایز نقدی بر اساس حجم معاملات فیات توزیع خواهد شد.

ویوین لین، مدیر ارشد محصول BingX، پس از اظهارات قبلی خود در خصوص رویکرد کاربر محور BingX، اشتیاق خود را برای کمپین فیوچرز که به مناسبت ششمین سالگرد BingX افتتاح گردیده به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: «در BingX، ما بر تعهد خود برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به کاربران که باعث موفقیت آنها در بازار ارزهای دیجیتال می‌شود، ثابت قدم می‌مانیم. از آنجایی که ما شاهد افزایش علاقه به بازار و افزایش فعالیت های معاملاتی هستیم، خوشحالیم که تبلیغاتی را ارائه می دهیم که شبیه هیچ چیز دیگری نیست، با هدف پاداش دادن به کاربران خود و استقبال گرم از شرکت کنندگان جدیدی که به جامعه پر جنب و جوش ما می پیوندند.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید
4.6/5 - (24 امتیاز)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *