اخبار BingX

صرافی BingX حامی استراتژیک اجلاس بلاکچین پاریس

صرافی BingX حامی استراتژیک اجلاس بلاکچین پاریس

صرافی BingX حامی استراتژیک اجلاس بلاکچین پاریس

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال BingX پس از حرکت استراتژیک خود در جهت استفاده آمریکای لاتین از پرداخت های فیات با استفاده از BRL ، اینبار در اقدامی مهم تعهد خود را دوباره به صنعت بلاکچین ثابت کرد و با افتخار حمایت استراتژیک خود را از اجلاس آتی هفته بلاکچین پاریس (PBW Summit) 2024 اعلام کرد

اجلاس هفته بلاکچین در پاریس که قرار است از 9 تا 11 آوریل 2024 برگزار شود، یکی از رویدادهای پیشرو در عرصه بین الملل است که به نوآوری های بلاکچین و ارزهای دیجیتال اختصاص دارد، که صرافی BingX حامی استراتژیک اجلاس بلاکچین پاریس می باشد. به عنوان یک حامی استراتژیک، مشارکت صرافی BingX گواهی بر تعهد آن به پیشرفت فناوری بلاکچین است.

این اجلاس صرافی BingX را یک پلتفرم عالی برای نمایش خدمات و محصولات نوآورانه خود نشان می دهد که شامل معاملات لحظه ای و آتی و مدیریت دارایی می باشد. حمایت مالی BingX همچنین بر تعهد آن به پرورش جامعه ای تاکید می کند که در آن هم مبتدیان و هم حرفه ای ها بتوانند در فضای دارایی های دیجیتال در حال تکامل پیشرفت کنند.

صرافی BingX حامی استراتژیک اجلاس بلاکچین پاریس

در این رویداد مهم، مدیر ارشد محصول BingX، ویوین لین، یک سخنرانی کلیدی ارائه می‌دهد و تمرکز بر کاربر محور بودن صرافی را مورد توجه قرار می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود که ارائه Lin روشن کند که چگونه BingX به طور یکپارچه فناوری‌های پیشرفته را با طراحی‌های کاربر محور ترکیب می‌کند تا یک تجربه معاملاتی بی‌نظیر را ارائه دهد. علاوه بر این، لین مستقیماً از طریق مکالمات رو در رو با شرکت کنندگان شرکت خواهد کرد و هدف آن را به دست آوردن بازخورد ارزشمند برای بهبود بیشتر خدمات BingX ارزیابی می کند.

ویوین همچنین هیجان خود را در مورد این همکاری این طور به اشتراک می‌گذارد: “فرانسه به مرکزی برای ارزهای رمزپایه و بلاکچین در اروپا تبدیل شده است و پاریس به عنوان مرکز کلیدی این فناوری‌ها در حال ظهور است. این پلتفرمی است که ایده‌ها با نوآوری روبرو می‌شوند. و به عنوان یک رهبر در فضای مبادلات رمزنگاری، ما هیجان زده هستیم که در این بحث های محوری مشارکت کنیم. هدف ما این است که نه تنها در خط مقدم باشیم، بلکه اطمینان حاصل کنیم که کاربرانمان از خلاقانه ترین و امن ترین تجارب معاملاتی بهره مند می شوند. اجلاس PBW یک مرحله ایده آل برای ما برای نشان دادن خود است. تعهد به این اصول».

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید
4.2/5 - (31 امتیاز)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *