اخبار BingX

اولین سپرده تیمی صرافی BingX جهت افزایش سبد ثروت

سپرده تیمی صرافی BingX

اولین سپرده تیمی صرافی BingX جهت افزایش سبد ثروت

صرافی BingX، پیشروترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در جهان، پس از پرده‌برداری از رقابت معاملاتی SuperX، از جدید ترین ایده خود را با نام Team-up Deposit با هدف تقویت همکاری مالی و به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری رونمایی کرد. اولین سپرده تیمی صرافی BingX، اتصال را در جامعه BingX تشویق می‌کند و رویکردی جمعی را برای سرمایه‌گذاری رمزنگاری با الهام از مفهوم معاملات اجتماعی تقویت می‌کند. BingX به عنوان اولین و بزرگترین پلتفرم معاملاتی کپی ترید، به نوآوری و تعریف مجدد استانداردهای رویه های سرمایه گذاری مشترک ادامه می دهد.

مکانیک ها ساده و در عین حال مبتکرانه هستند که صرافی BingX به کاربران خود یک محصول سپرده 7 روزه با اصل تضمین شده و بازده درصدی سالانه (APY) 18.5% ارائه می دهد. پس از اشتراک موفقیت‌آمیز، کاربران BingX می‌توانند دعوت‌نامه‌هایی را برای دوستان خود ارسال کنند، تیم‌هایی تشکیل دهند و بازده سالانه دوبرابر را باز کنند. 200 تیم اول که در مجموع 400 شرکت کننده را در بر می گیرد، هر کدام بودجه آزمایشی بیشتری دریافت خواهند کرد. قابل ذکر است، اگر یک شرکت‌کننده در طول رویداد از طریق صفحه تیم آپ به عنوان کاربر جدید ثبت نام کند، وجوه آزمایشی انحصاری بین هر دو عضو تیم توزیع می‌شود.

در سررسید، اصل و سود به طور خودکار به حساب تامین مالی شرکت‌کننده بازخرید می‌شود و تجربه‌ای ساده و بدون دردسر سپرده تیمی صرافی BingX را تضمین می‌کند. سپرده تیمی صرافی BingX فقط یک راه سرمایه گذاری نیست. این یک سفر جمعی به سمت موفقیت مالی متقابل است که تعهد BingX را به راه حل های مدیریت ثروت نوآورانه و مشارکتی تقویت می کند.

ویوین لین، مدیر ارشد محصول در BingX، در مورد این راه‌اندازی اظهار داشت: “سپرده تیمی صرافی BingX مظهر تعهد به کاوش در هم افزایی فناوری بلاک چین و امور مالی سنتی است. این محصول جدید که از پیشرفت قبلی ما در معاملات اجتماعی متحول شده است، بر تعهد ما به راه‌حل‌های متنوع مالی پیشگام. در BingX، ما در ماموریت خود برای توانمندسازی معامله‌گران از طریق نوآوری مستمر، مصمم باقی می‌مانیم و تلاش می‌کنیم دروازه‌ای به قلمرو پویای ارزهای دیجیتال باشیم.”

با پیش بینی نزدیک شدن به جشن ششمین سالگرد خود در ماه می، صرافی BingX قصد دارد از مجموعه ای از محصولات و خدمات نوآورانه و جذاب در ماه های آینده رونمایی کند. Team-up Deposit تنها آغاز یک سفر هیجان انگیز به سمت یک تجربه مدیریت ثروت غنی تر و مشارکتی است.

جهت ورود و ثبت نام در صرافی بینگ ایکس کلیک کنید
4.5/5 - (28 امتیاز)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *