اخبار BingX

همکاری قدرتمند صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎

همکاری قدرتمند صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎

همکاری قدرتمند صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎

صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎ با هم همکاری میکنند امروز اعلام شد که صرافی بزرگ بینگ ایکس با تیم فوتبال چلسی قرارداد همکاری بسته اند وقرار شده است که صرافی صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎ در طی مدت قرارداد خود با هم همکاری کنند.

صرافی بینگ ایکس BingX ، به طور رسمی اسپانسر تیم چلسی Chelsea Football Club شد. این صرافی در سال 2024 اسپانسر لباس های تیم چلسی(لیگ برتر انگلستان) و در در سال های 2024 تا 2026 اسپانسر کیت های ورزشی مردانه این تیم شده است.

صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎

از آنجایی که صرافی بینگ ایکس، همیشه علاقه مند به ورزشکاران و هنرمندان بوده و هست، این بار با علاقه مستقیم به تیم چلسی، حضور خود را در ورزش، پررنگ تر کرده و باشگاه پرافتخار چلسی هم با اعتماد زیاد به بینگ ایکس، این دو قطب اقتصادی را متحد کرده است.

خبر همکاری قدرتمند صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎ اخبار ورزشی و ارز دیجیتال را دگرگون کرد

کاسپر استیلسویگ، مدیر ارشد باشگاه چلسی، اظهار داشت: “ما هیجان زده هستیم که سال 2024 را با اعلام یک همکاری بسیار شگفت انگیز برای باشگاه، آغاز کنیم. همسویی ما با یکی از صرافی های ارزدیجیتال با رشد سریع در جهان، سیگنالی از جاه طلبی باشگاه برای نوآوری و رشد شبکه مشارکتی ماست. هر دو بینگ ایکس bingx و چلسی در سرمایه گذاری در آینده، دارای اشتیاق و تعهد هستند و ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها در فصل های آینده هستیم.”

ویوین لین، مدیر ارشد محصول در بینگ ایکس، علاقه مندی خود را در مورد این همکاری ابراز کرد: “این همکاری بین بینگ ایکس و چلسی نشان دهنده چشم اندازهای مشترک ما برای آینده است. هر دو نهاد با رویکرد رویایی هدایت می شوند و با هم، آماده ارایه نوآوری هستیم. تجربیاتی که با کاربران ما و هواداران چلسی، طنین انداز خواهد شد. این همکاری فقط در مورد زمان حال نیست، بلکه در مورد ایجاد آینده ای است که در آن برتری و تجربیات آینده نگر سفر ما را با هم مشخص می کند.”

صرافی بینگ ایکس با تیم پرافتخار چلسی‎

در این همکاری پویا، چلسی و بینگ ایکس در طیف وسیعی از فعالیت ها با تمرکز بر رشد برند جهانی و جذب طرفداران چلسی و کاربران بینگ ایکس از طریق محتوای دیجیتال هیجان انگیز، همکاری خواهند کرد. نام تجاری بینگ ایکس به طور برجسته در سراسر نمادین استمفورد بریج و زمین تمرین باشگاه نمایش داده خواهد شد.

بینگ ایکس bingx با صدها میلیون هوادار وفادار چلسی در سراسر جهان و همچنین میلیاردها نفر در لیگ برتر در هر فصل ارتباط برقرار خواهد کرد.

5/5 - (5 امتیاز)

نظر (4)

  1. […] پیشگامانه مانند لغزش صفر در معاملات آتی است و همچنین همکاری BingX با باشگاه فوتبال چلسی بود. همه اینها به رشد قابل توجه آن به دو […]

    1. .

      1. .

  2. […] BingX، یک صرافی پیشرو جهانی، و شریک رسمی جدید باشگاه فوتبال چلسی، علاقمند به اعلام کند که از رقابت معاملاتی SuperX Futures […]

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *