اخبار BingX

ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX ارائه شد

ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX ارائه شد

ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX ارائه شد

صرافی BingX یک صرافی پیشرو جهانی ارزهای دیجیتال است و به روزرسانی ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX اعلام کرده است و یک تجربه معاملاتی متحول کننده را ارائه میکند که کنترل استراتژیک انعطاف پذیری و ابزارهای مدیریت ریسک را ترکیب میکند.

ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX تحولی جدید در بازار های مالی ایجاد کرد

ویژگی برجسته این به روزرسانی ها ویژگی Trigger Reverse است. ابزاری نوین که نحوه واکنش معامله گران ارز دیجیتال به نوسانات بازار را تغییر میدهد. این ویژگی به کاربران BingX اجازه میدهد تا در صورت رعایت معیارهای خاص پوزیشن خود را به طور خودکار تغییر دهند.

کاربران BingX با تنظیم یک قیمت تریگر در میان گزینه های قیمت نهایی با قیمت شاخص بتوانند به راحتی پوزیشن موجود خود را در قیمت بازار ببندند و همزمان پوزیشنی معادل آن را در جهت مخالف باز کنند. این سیستم میتواند از حداکثر مارجین موجود در مواردی که مارجین کافی وجود ندارد استفاده کند. این ابزار برای واکنش سریع به تغییرات بازار امکان تحقق سریع سود یا کاهش زبان طراحی شده است.

ویژگی های پیشرفته جدید برای معاملات آتی در BingX ارائه شد

یکی دیگر حالت یک طرفه برای BingX Perpetual Futures است که به کاربران BingX گزینه ای برای حفظ پوزیشن ها در یک جهت لانگ با شورت ارائه میدهد. این رویکرد معاملات کریپتو را ساده میکند و آن را با روشهای سنتی معاملات مالی همسو میکند.

BingX همچنین از Position TP/SL حد سود حد ضرر رونمایی کرد. هنگامی که قیمت بازار به قیمت تریگر کاربر میرسد سیستم دستور بازار را برای بستن کل پوزیشن اجرا می کند و با تکمیل این پوزشن انعطاف پذیری و مدیریت ریسک بیشتری را فراهم می کند.


ويوين لين مدیر ارشد محصول BingX در این باره اذعان داشت برای تشویق بیشتر کاربران ما همچنین پاداش دائمی آتی را معرفی میکنیم که به کاربران اجازه میدهد تا در معاملات آتی دائمی با هزینه صفر با ارزش افزوده برداشت هر سود به دست آمده فعالیت کنند. هدف انگیزشی حمایت از کاربران ما در تجربه دنیای پویا معاملات دائمی بدون محدودیت مالی است.

( در مقاله ترید با اخبار ما به طور جامع در مورد تاثیر اخبار بر روی قیمت ها توضیح داده ایم )


این جدیدترین ویژگیهای BingX بر تعهد آن به توانمند سازی کاربران با ابزارهای معاملاتی پیشرفته و تعهد مداوم آن به نوآوری در حوزه ارز دیجیتال تأکید میکند. این پیشرفتها نشان دهنده گام بزرگی در تکامل معاملات آتی است که نوید یک تجربه معاملاتی بهبود یافته کارآمد و دوستانه در پلتفرم BingX را میدهد.

درباره صرافی BingX

صرافی BingX که در سال 2018 تأسیس شد. یک صرافی پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال است که به بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه میدهد. BingX محصولات و خدمات متنوعی را ارائه میکند.

از جمله اسپات، فیوچرز، معاملات کپی ترید و مدیریت دارایی – همه برای نیازهای در حال تکامل کاربران از مبتدی تا حرفه ای طراحی شده اند. BingX متعهد به ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد است که کاربران را با ابزارها و ویژگی های نوآورانه برای بالا بردن مهارت معاملاتی خود توانمند می کند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *